m

Naša úloha

Sme tradičnou letecko-opravárenskou a výrobnou spoločnosťou, svojho druhu jedinou na Slovensku, a to nielen pokiaľ ide o množstvo doteraz opravených vojenských i civilných lietadiel a ďalšej techniky, ale aj pokiaľ ide o množstvo typov a verzií opravovaných či modernizovaných lietadiel a vrtuľníkov.

Kontaktujte nás

Adresa: Legionárska 1894/160, 911 04 Trenčín-Biskupice

Telefón: +421 32 65 65 200

Adresa: Trenčín, Legionárska 160
Slovensko
Siete:
Kontakt: +421 32 65 65 200
marketing@lotn.sk
Top

Blog

Letecké opravovne Trenčín, a.s. / LOTN  / IDET 2019, Medzinárodný veľtrh obrannej a bezpečnostnej techniky

IDET 2019, Medzinárodný veľtrh obrannej a bezpečnostnej techniky

Medzinárodný veľtrh obrannej a bezpečnostnej techniky IDET, ktorý sa konal 29. – 31. 5. 2019 v Brne, je významnou prehliadkou obranných a bezpečnostných technológií v strednej Európe s medzinárodnou účasťou vystavovateľov a odborných návštevníkov. Vo všeobecnosti je koncipovaný ako proexportná platforma pre český obranný a bezpečnostný priemysel. Veľtrh sa koná s podporou a za účasti najvýznamnejších politických a vojenských predstaviteľov ako Ministerstvo obrany ČR a Armáda ČR. Veľtrh zároveň navštívili aj zahraničné armádne delegácie tak isto ako delegácie zahraničných ministerstiev obrany pre vyzbrojovanie z 20 zemí sveta.

Hlavnými témami rokovaní zástupcov LOTN boli zamerané na možnosti spolupráce v oblasti vykonávania generálnych opráv leteckej techniky, agregátov, zariadení/avioniky a leteckej pozemnej techniky.