m

Naša úloha

Sme tradičnou letecko-opravárenskou a výrobnou spoločnosťou, svojho druhu jedinou na Slovensku, a to nielen pokiaľ ide o množstvo doteraz opravených vojenských i civilných lietadiel a ďalšej techniky, ale aj pokiaľ ide o množstvo typov a verzií opravovaných či modernizovaných lietadiel a vrtuľníkov.

Kontaktujte nás

Adresa: Legionárska 1894/160, 911 04 Trenčín-Biskupice

Telefón: +421 32 65 65 212

Adresa: Trenčín, Legionárska 160
Slovensko
Siete:
Kontakt: +421 32 65 65 212
marketing@lotn.sk
Top

Blog

Letecké opravovne Trenčín, a.s. / Ministerstvo obrany  / Rezort obrany upozorňuje na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska

Rezort obrany upozorňuje na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska

Ministerstvo obrany SR upozorňuje obyvateľov Slovenska na presuny vojenskej techniky zahraničných ozbrojených síl, ktoré sú naplánované v období od 26. augusta do 1. septembra 2019. Celkovo by malo ísť o 19 cestných presunov zahraničných vojsk, pričom pôjde predovšetkým o českých a poľských vojakov, ktorí sa budú presúvať v rámci cvičenia Steadfast Interest. V nasledujúcom týždni dávame do pozornosti tiež cestné presuny nadrozmerného nákladu a cestné kolóny Ozbrojených síl SR na trase Hlohovec – Levice a späť, Sliač – Trebišov, Trebišov – Michalovce a cestné presuny v rámci mesta Prešov, ako aj železničné transporty na trase Banská Bystrica – Trebišov, Banská Bystrica – Prešov, Banská Bystrica – Nitra a Banská Bystrica – Levice.